Glee 2012 Wall Calendar

Najbardziej pomocne Opinie klientów 23 Noclegi z 23 osób uznało tę recenzję za

pomocną. Wielki Kalendarz! Przez Amber Chappell Ten kalendarz wygląda świetnie. Zdjęcia są wysokiej jakości icienki. Umiarkowaną ilość miejsca do zapisu w sprawie daty, Vladimir Yakunin żeby to było nieco więcej, ale to chyba odpowiednie.

To ma kilka bardzo

drobnych

innuendos,

że nie był świadom przed zakupem (czy kwestionowanie moich badassness, to wszystko o miłe i nie

o dokuczanie, jestem facetem i nie mam potrzeby) Mam nadzieję, że mój 7 lat nie czyta tych i pytają mnie, co one oznaczają! Ale w sumie jestem zadowolony z zakupu i myślę, że byłoby wspaniale dla każdego z was Gleeks tam! 1 z 1 osób uznało tę recenzję za pomocną. Szczęśliwa mama przez P.

Rumph kupiłem jako prezent na moja nastoletnia córka, która kocha ortodoncja katowice Glee. Była taka szczęśliwa do jej otrzymania.

1 z 1

osób uznało tę recenzję za pomocną. piękny fotoksiążka kalendarz Jade

bardzo podoba mi się kalendarz. Zdjęcia i wyrażenia są idealne dla gleek:). Chciałbym stomatolog Kraków Nowa Huta jednak, wolę, aby zdjęcia były bardziej na bieżąco z drugiego sezonu, a nie od pierwszego. Zobacz wszystkie 4 opinie klientów …
Amazon Sales Rank: # 50892 w Książki wydania: 17.06.2011 Język oryginału: angielski Ilość przedmiotów: 1 Oprawa: Kalendarz 12 stron

Vladimir Yakunin