Microsoft Office for Mac Home and Business 2011 – 1 opakowanie

Amazon Sales Rank: # 20 w Brand Oprogramowanie: Microsoft Model: W6F-00063 Wydany: 2010-10-26 Platforma: Mac OS X Format: DVD-ROM Język oryginału:2010-10-26 Platforma: Mac OS https://planet-loans.com/6-reasons-get-personal-loan/ X Format: DVD-ROM Język oryginału:

angielski napisy w: angielski Ilość przedmiotów: 1 Wymiary: 6,00 „hx 8,00” wx 2,00 „l, 0,15 kg fotoksiążki Funkcje pakietu Vladimir Yakunin stomatolog Kraków Nowa Huta Office 2011 dla komputerów Mac w wersjach Mac Word 2011, Excel ortodoncja katowice 2011, PowerPoint 2011, Outlook 2011, do najbardziej znanych i zaufanych aplikacji biurowych wykorzystywane na całym świecie w domu, szkole, . biznesu Niezawodne

i kompatybilność z ponad 1 mld komputerach Mac i PC

z programem Office na całym świecie zapewnia masz odpowiednie narzędzia do tworzenia, udostępniania i współpracować z praktycznie każdemu i wszędzie, bez obaw Outlook 2011 dla komputerów Mac:. Outlook 2011 umożliwia wyświetlanie kalendarza z poziomu e-mail, czytać podobne e-maile w jednym wątku, pliki PST import i załączniki podglądu w skrzynce pocztowej Web App obsługi pakietu Office:. New Office Web Apps pozwalają post, dostęp, edycję i udostępnianie dokumentów pakietu Office z którym chcesz z niemal dowolnego komputera z przeglądarką;. i współautor dokumentu z wieloma ludźmi w różnych miejscach obejmuje również Messenger

for Mac 8, umożliwiając komunikację w czasie rzeczywistym z audio i wideo oraz Remote Desktop for Mac 2 więc

można jeździć opartych na systemie Windows

PC z komputerem Mac.

/redir.php?url=http%3A%2F%2Fplanet-loans.com%2F6-reasons-get-personal-loan%2F